Rhubarb; Garden & Biodynamic

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Aside from jams and pies, rhubarb isn't used in a lot of dishes. We tried barbecuing it once. It was awful. 


Sold by the pound | Biodynamic


Grown locally on a biodynamic farm in Ridgeville, Ontario
Available May-June